1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Горан Плачков
Последна активност:
24 Јуни 2020
Зачленет:
25 Јануари 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Локација:
Кавадарци
Занимање:
Програмер

Сподели

Горан Плачков

Intern, Машко, од Кавадарци

Горан Плачков последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2020