1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ganci Mandela
Последна активност:
4 Мај 2019
Зачленет:
9 Септември 2016
Мислења:
12
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

Ganci Mandela

Intern, Машко

Ganci Mandela последен пат беше виден (како):
4 Мај 2019