1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Drakso
Последна активност:
4 Април 2017
Зачленет:
22 oктомври 2008
Мислења:
39
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 2

Сподели

Drakso

Intern

Drakso последен пат беше виден (како):
4 Април 2017