1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Boge
Последна активност:
10 Декември 2012
Зачленет:
11 Февруари 2008
Мислења:
76
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Следачи 1

Роденден:
24 Февруари 1976 (Возраст: 43)

Сподели

Boge

Intern, 43

Boge последен пат беше виден (како):
10 Декември 2012