1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alexmakedon
Последна активност:
28 Мај 2020
Зачленет:
17 Април 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко

Сподели

alexmakedon

Intern, Машко

alexmakedon последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020