• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Acidburns

 1. A

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  "Vip Communicator Почитувани корисници, Ве информираме дека во моментов услугата Vip Communicator е привремено недостапна! За сите наредни промени, ќе Ве информираме на нашата веб страница."
 2. A

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  Jas probav preku 2-3 aplikacii, i nikako ne raboti... Voedno povrzano so temava, dali nekoj uspeal da konektira domashen telefon od t-home.mk ? (telekom.mk) na nekoj od ovie aplikacii, bidejki telekom koristi voip tehnologija...
На врв Дно