1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VoIP

Теми во врска со VoIP.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. tinodj
  Одговори:
  119
  Прегледи:
  37,321
 2. it_boy
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,585
 3. macko1502
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,353
 4. null_ptr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  532
 5. Dinako
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,057
 6. Ivicakmk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,360
 7. dimsa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,455
 8. stole
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,024
 9. dimsa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,442
 10. valireality
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,035
 11. Tomislav96
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,321
 12. ZZTop
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,770
 13. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,531
 14. Perduf
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,818
 15. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,874
 16. kirev
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,042
 17. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,429
 18. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,675
 19. bruno_duke
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,762
 20. IT Boss
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,375
 21. Ismet
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  13,013
 22. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,577
 23. VoIP
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  4,062
 24. METhAMORPH
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,988
 25. pimpa
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,771

Опции за прикажување на темите

Вчитување...