1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Ficiani, 6 Септември 2018.

 1. deni.mitev

  deni.mitev
  Gaining Experience

  559
  266
  7 oктомври 2014
  Продавам јас од обичниот модел, купен од мобилех полнет 1-2. екстра цена


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На tamamuzicar и damil им се допаѓа ова.
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  627
  569
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ај пиши која цена, боја ?
   
 3. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  673
  719
  7 Февруари 2013
  Машко
  Студент, Информатика
  Дени, ДМ :)
   
 4. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  163
  121
  21 ноември 2012
  Машко
  Велес/Скопје

  На групна мислев 3ца макс. да не надминува пакетот 50$ а да се скрати на шипинзи ако се оди од различни селери.
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,557
  1,650
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Ситници се тие, не се замарај, ни 6 долари нема да ти испадне.
   
  На tamamuzicar и Makedonec^ им се допаѓа ова.
 6. deni.mitev

  deni.mitev
  Gaining Experience

  559
  266
  7 oктомври 2014
  црн 17500ден


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Dali nekoj znae zoshto bi mozhelo vrtenjeto odednash stana mnogu teshko na M365? Dur stojam u mesto kao teshko da vrti volanot...


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Angelkowsky

  Angelkowsky
  Intern

  6
  9
  25 Мај 2017
  Машко
  Kaj mehanizmot za sklopuvanje spushti go i kje vidish ima straf nadole prema trkaloto toj ti e za potesko i polesno vrtenje ali mnogu malce kje go olabavish nemoj premnogu
   
  На tamamuzicar и damil им се допаѓа ова.
 9. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Hmm... Probav. Ne e do toa.

  Update: Sepak, do toj shtraf bilo. Malce povekje go olabaviv. :)

  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  Последна промена: 10 oктомври 2019
  На tamamuzicar, џонидерп, viktorce и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,899
  2,140
  19 Јули 2013
  Хмм, штрафот сам се стегнал?
   
  На tamamuzicar и viktorce им се допаѓа ова.
 11. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Nekoj doma izigraval majstor i ne priznava deka cepkal. :))


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 12. krema

  krema
  Professor

  9,250
  8,978
  24 Јуни 2009
  Машко
  Тротинетџии, вакво си земавте ли? :)
   
 13. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Мојот штендер е попара направен... Планирам вакво да направам кај некој што има 3Д принет.

  П.С Дали е паметно да го перам тротинетов со црево? Премногу е прљав, го гланцам често со крпа ама немам нерви.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 14. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,557
  1,650
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  99% ќе ти влезе вода доле кај батеријата и тротинетот ќе ти стане аналоген :)
   
  На tamamuzicar и Avid им се допаѓа ова.
 15. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Зошто да влезе вода? Па неколку пати го имам возено по дожд и тоа обилен па немало проблем... Шо знам?!?


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 16. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  445
  269
  28 ноември 2014
  Машко
  Инаку, во City Mall прв пат влегов со тротинет го буткав до мене и немаше проблем.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На tamamuzicar и Makedonec^ им се допаѓа ова.
 17. krema

  krema
  Professor

  9,250
  8,978
  24 Јуни 2009
  Машко
  Нели е ватерпруф?
   
 18. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,557
  1,650
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Не е, дури и кажува да не се вози на дожд или врз вода/вир над 2 цм.
  Може да влезе вода (тешко малце) горе кај дисплејот ама позаебано е што може да влезе вода доле кај батеријата. Се средува со ebay/aliexpress.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 19. smole

  smole
  Unstoppable

  2,995
  3,385
  18 Април 2007
  Duct tape and chill.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 20. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,557
  1,650
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Еве, кој сакаше да си порача PRO верзија.  Screenshot_20191015-121444_Chrome.jpeg
   
  На tamamuzicar и Makedonec^ им се допаѓа ова.
 21. damil

  damil
  On your way to fame

  627
  569
  2 Јануари 2015
  Машко
  Толку е и во МиСтор во ГТЦ, барем официјална продавница со сервис обезбеден.
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 22. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  673
  719
  7 Февруари 2013
  Машко
  Студент, Информатика
  Out of stock на Веб, да не го има во продавницата?
  Испратено од SM-N960F преку IT.mk форум апликација
   
 23. damil

  damil
  On your way to fame

  627
  569
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ќе стигнел кај и да е.

  Ем се знае ред, у пролет/лето тротитен се купува, а есен/зима пречистувач... вие све обратно :)
   
  tamamuzicar, 223-305 и на krema им се допаѓа ова.
 24. smole

  smole
  Unstoppable

  2,995
  3,385
  18 Април 2007
  Рипнала цената на про-то за 1000ден од летоска.
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
 25. damil

  damil
  On your way to fame

  627
  569
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ако не се лажам кажаа иста ќе биде. Тоа и јас приметив дека во БидиФит е поскап.
   
  На tamamuzicar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  627
 2. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,871
 3. Pinceta
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  601
 4. Delicon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  403
 5. Makedonec^
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  196
Вчитување...

Сподели

Вчитување...