1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Vanguard espod cx 233ap 3.5kg

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Fatal1ty_, 31 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Продавам tripod одлично зачуван, без видливи траги на користење
  Состојба 9,5/10
  Одличнно си ја врши работата, го менувам само затоа што се навлеков на фотографија и потребите за трипод со глава за вертикално фотографирање ми стана потребен и си купив два нови.

  Цена 3800ден.

  20200531_112404.jpg
  20200531_112414.jpg
  20200531_112920.jpg
   
  На Tomislav96 и Oktar им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 3. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  3600, само да потсетам баба го користела, за до пазар да се потпира скоро како нов :)
   
  На Paunoli, FLEGMA, itstheigyg и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  3500 само затоа што многу сте ми мили и сакам да ви учинам добро.
   
  На Калорик и Oktar им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,907
  26,257
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Не можам веќе да го држам, па решив да го спуштам, а ќе го отуѓам за 50е.
   
  На TheMarshal му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Enforcer_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,141
 2. LeRade
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  544
 3. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 4. Deksa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,131
 5. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  472
Вчитување...

Сподели

Вчитување...