1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Soundtracks in Games

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Astro, 14 Септември 2017.

 1. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  489
  373
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Ја играл некој оваа? :)

  Јас не - ама за името дознав од албумот :)))

   
  На Torlakian му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torlakian

  Torlakian
  Gaining Experience

  81
  66
  21 oктомври 2014
  Машко
  Лелеееееј, фала братко за share, кине, оставив на аутоплеј и трета трака по ред колко ми се погодила...


  View: https://www.youtube.com/watch?v=YB9Rbn4SkWo  Инаку, не сум играл Splinter Cell, ќе треба некад цел серијал да га изиграм.
   
 3. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  489
  373
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  @Torlakian никнејм ти пољубим, најјак на форум до сега :)))

  А, улаф е Амон, да.

  Еве уште една игра што немам поим која е, ама слушам OST редовно :D

   
 4. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  279
  310
  5 Јануари 2014
  Машко
   
  Последна промена: 12 Февруари 2019
 5. Ganci Mandela

  Ganci Mandela
  Intern

  12
  2
  9 Септември 2016
  Машко
  Како фан на хеви метал и дарк метал.

  View: https://youtu.be/qAOjPsvE8mc

  А и еден од омилените серијали на игри до денес.
   
  На Tehnologiva му/ѝ се допаѓа ова.
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,512
  24,444
  4 Септември 2008
  Што прави нумерава, аууу ЕЖЕЊЕ, nothing top this.
   
  На shifty и MasteR_#0 им се допаѓа ова.
 7. Sukhoi

  Sukhoi
  Practice makes perfect

  1,651
  1,092
  16 Јуни 2010
  Машко

  Делчето после 7:15, знаеш дека ситуацијата отишла надвор од контрола :fooled:
  Brings back good memories.
   
  Valsorim, Torlakian и на toplel им се допаѓа ова.
 8. Torlakian

  Torlakian
  Gaining Experience

  81
  66
  21 oктомври 2014
  Машко
  "
  Ау ау ау Стронгхолд која добра музика има


  "Under an Old Tree" мелодија емоции

  ЕДИТ: Еееј, абе Сукхои ти од Куманово си бија, ја сг виде, лелееј хахаха
   
  На Sukhoi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,788
  6,322
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  На PandaBomber му/ѝ се допаѓа ова.
 10. elrusius

  elrusius
  Gaining Experience

  30
  55
  26 Декември 2014
  Машко
  Ете, веќе е спомната RA2, еве го целиот саундтрек
  View: https://www.youtube.com/watch?v=fqlb0p11RcE


  Unreal Tournament, секој пат кога ќе слушнам нешто налик, ми навева носталгија
  View: https://www.youtube.com/watch?v=7MSFW8pZ-_4


  Радиото во кантините на S.T.A.L.K.E.R Мisery mod
  View: https://www.youtube.com/watch?v=n8ukBgJX2tw&list=PLps9OePsa102sjr529ttQtDVxTyZORO1b


  На GTA 1,2 имаше исто добри радиа.
   
  На filipkir му/ѝ се допаѓа ова.
 11. shifty

  shifty
  Модератор

  962
  1,241
  5 Септември 2009

   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 12. G4M3R

  G4M3R
  Gaining Experience

  413
  309
  26 Јуни 2012
  Машко
  На Valsorim и elrusius им се допаѓа ова.
 13. Serko

  Serko
  Intern

  12
  36
  30 Август 2018
  Машко
 14. b.a

  b.a
  Gaining Experience

  75
  153
  9 Август 2010
 15. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  254
  182
  19 ноември 2013
  Машко

   
  P.Overdrive, Lazarko и на b.a им се допаѓа ова.
 16. b.a

  b.a
  Gaining Experience

  75
  153
  9 Август 2010
 17. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  219
  715
  28 ноември 2017
  Машко
   
  Valsorim, b.a, Serko и на уште 1 им се допаѓа ова.
 18. b.a

  b.a
  Gaining Experience

  75
  153
  9 Август 2010
 19. ForcefieldDown

  ForcefieldDown
  Intern

  6
  3
  20 Декември 2018
  Машко
 20. Valsorim

  Valsorim
  Intern

  10
  6
  6 Декември 2016
  Машко
 21. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Intern

  112
  48
  14 Јануари 2011
  Никој не ја спомнал Skyrim, дефинитивно музиката во играва е во најдобрите:

  И одлични кавери има:   
  b.a, Nightingale, martin17 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 22. b.a

  b.a
  Gaining Experience

  75
  153
  9 Август 2010
 23. Astro

  Astro
  Guru

  5,809
  7,847
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Овие две вртат во позадина на рипит цел ден додека работам. Секогаш кога нешто работам и ми треба концентрација овие две фураат во позадина.

  Не можам да замислам дека Bethesda ја прават TES VI без Jeremy Soule... тоа е за мене несфатливо.
   
 24. DarthJe5us

  DarthJe5us
  On your way to fame

  1,079
  897
  2 Јануари 2012
  Машко
 25. b.a

  b.a
  Gaining Experience

  75
  153
  9 Август 2010
Слични теми
 1. Fiasco
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,430
 2. Tunee
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  920
 3. DzafeR

  MMORPG games

  DzafeR, 1 Август 2010, Во форумот: PC
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  954
 4. Fiasco
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  857
 5. Phenomen
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  476
Вчитување...

Сподели

Вчитување...