1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сериозни проблеми со Anhoch сервис

Дискусија во форумот 'Анхоч' започната од gOJDO, 16 Јануари 2019.

 1. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,217
  225
  1 Мај 2008
  Значи Astro ти си тој што штека со AWP на дугачкото кај А на de_dust2 ? Уште да знаеше bunny hopping да праиш....

  :D :D :D
   
  Последна промена: 7 Февруари 2019
 2. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  1,912
  3,069
  7 ноември 2014
  Машко
  Астро референциве ти се стари 20 години...чекај да те апдејтирам:

  Им улета госпоѓата во СЕТ без никаков loot и штит во Tilted Towers.
   
  На Can4sta, Avid, Speedster и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,792
  2,537
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Мој предлог е да овој сајт да се издувате или пофалите Be the first to write a review about Anhoch. така да спрема оценките и коментарите таму ке знаеме. Исто така предлагам и со останатите други фирми да се сторе тоа.
   

Сподели

Вчитување...