1. Почитувани,
  Се со цел подобрување на квалтетот на форумот ве известуваме:
  Да при креирањето на вашата сметка користите валиден email од проверен сервис. Корисниците кои користат temporary email клиенти, автоматски ќе бидат одбиени.
  Со почит тимот на it.mk
 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Регистрирајте се

Please leave this field blank.

Required

Ова е името што ќе биде прикажано во сите ваши мислења и пораки. Можете да напишете било кое име. Откако ќе биде избрано, името не може да биде променето.

Please leave this field blank.

Required
Required
Required

Внесете ја вашата лозинка во првото после, а потоа во вторто за да ја потврдите

Please leave this field blank.

Пол:
Датум на раѓање: Required

Please leave this field blank.

Верификација:
  • (Ве молиме почекајте 10 секунди.)