1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung паметни телефони - генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од psyside, 30 Септември 2014.

 1. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  784
  858
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  The Geek Boy, DrMTR и на psyside им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,810
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
  На The Geek Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The Geek Boy

  The Geek Boy
  Gaining Experience

  631
  258
  9 Август 2018
  Машко
 4. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,471
  1,154
  2 Јануари 2012
  Машко
  И како?
   
 5. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,311
  6,429
  27 Март 2014
 6. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  784
  858
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Досадно, монотоно со софтверот...
  Инаку @TheGeekBoy, ја имав таа опција од секогаш

  Испратено од SM-N960F преку IT.mk форум апликација
   
 7. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,471
  1,154
  2 Јануари 2012
  Машко
  Да не се сеќаваш последниот пат после бетата за колку време излезе официјален апдејт?
   
 8. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  784
  858
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Месец, може и повеќе..
   
  На DarthJe5us му/ѝ се допаѓа ова.
 9. The Geek Boy

  The Geek Boy
  Gaining Experience

  631
  258
  9 Август 2018
  Машко
  Како тогаш сите други ја имаат оваа функција а јас ја немам???
  Samsung Galaxy A50.
   
 10. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,258
  1,545
  5 oктомври 2007
  Машко
  Зошто имаш/м СамсунК модел со ретардиран и искастрен софтвер

  Sent from my TELEFON using Tapatalk
   
 11. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,471
  1,154
  2 Јануари 2012
  Машко
 12. dejanm

  dejanm
  Intern

  88
  28
  15 Јануари 2014
  Машко
  Помеѓу самсунг А70 и хуавеи нова 5т кој би бил подобар реално.. за девојче?
   
 13. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  1,160
  1,786
  13 Јануари 2014
  Машко
  Излезе 10.0 апдејт за корисници во Германија кои учествувале во бета програмот. И официјалниот муабет од Самсунг е дека S10/Note10 ќе го добијат во јануари ама има шанси да е порано.

  Stable Samsung Galaxy S10 Android 10 update released in Germany! - SamMobile
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 14. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  1,160
  1,786
  13 Јануари 2014
  Машко
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  Јас би идел на 5Т. Подобар хардвер и камера има и не е толку гломазен.Едиствено на А70 што вреди е амолед екранот.
   
  На dejanm му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  1,043
  417
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  A70 ако сака голем телефон. Nova 5T помал и полесен на рака.

  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  На dejanm му/ѝ се допаѓа ова.
 17. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
  За девојче A70, софтверот е многу подобар како за девојче.
   
  На Rac58 и Скоти им се допаѓа ова.
 18. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,471
  1,154
  2 Јануари 2012
  Машко
  Каков треба да е софтверот за девојче да е добар?
   
  На mkgunner му/ѝ се допаѓа ова.
 19. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008
  Mногу лесно, има инстаграм камера која вади подобри фотки него сток камера со аплоад, има други фенси опции, неспоредливо е поубав на око, подобри функции, подобар бровсер, Samsung pass, попрактичен за користење, амолед итн.
   
  dejanm, olikomerc, Скоти и на уште 1 им се допаѓа ова.
 20. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,763
  3,214
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Вчера стигна апдејтот на а1 со тој фикс за а50, стигна кај тебе?
   
 21. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,258
  1,545
  5 oктомври 2007
  Машко
  Дај Build Number? Последно според Самсунг чејмџлог е ASK9 што е десетина дена стар, и тој е со глупиот фингерпринт аспект.

  Sent from my TELEFON using Tapatalk
   
 22. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,763
  3,214
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Утре некое време ќе пратам, не е до мене телефонот сега
   
 23. The Geek Boy

  The Geek Boy
  Gaining Experience

  631
  258
  9 Август 2018
  Машко
 24. The Geek Boy

  The Geek Boy
  Gaining Experience

  631
  258
  9 Август 2018
  Машко
 25. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,031
  26,746
  4 Септември 2008

Сподели

Вчитување...