1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recertified продукти (Сетек)

Дискусија во форумот 'Сетек' започната од ivan1500, 12 ноември 2019.

 1. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Practice makes perfect

  1,589
  1,797
  25 Март 2013
  Машко
  Сега да се ажурни Здружение на потрошувачи и пазарна инспекција и да донесат регулатива како ќе се означуваат овие производи. Не смеат да се кријат зад термини на англиски кои 99 посто од луѓето не знаат што се. Нека пишат сите Репариран уред како има да паднат цените
   
 2. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,191
  7,105
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Да се смени насловот во Rectalfied продукти (Сетек)
   
 3. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  494
  492
  15 Септември 2014
  bekrija
  Ова е вистина исто, се работеше за асус зенбоок, пред години....
   
 4. zlate_mkd

  zlate_mkd
  Intern

  14
  8
  17 Декември 2019
  Машко
  Во право си целосно
  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,889
  2,461
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  3 години гаранција беа Пане 3 години не 1
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,374
  3,696
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  E dobro de. Mene prodavnice za pc komponenti za graficki xfx 580 8gb mi dade samo 3 meseca garancija.
  I toa za plateni od graficka po 18.300
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,065
  3,713
  5 Декември 2009
  Машко
  Се работи за само дел од рефабришд уреди, има уште многу многу уреди такви.
  Нашата мила Македонија...

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...