Raspberry Pi - најефтиниот компјутер

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од gokica, 4 Мај 2012.

 1. xristijanGTI

  xristijanGTI Wax on, wax off

  82
  62
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Да знам за ова, ама мене ми треба чисто за андроид ТВ-то а немам коди инсталирано ќе работи само така? пошто имаше една аппликација AndroidTV ама не даваше да се врзам со телевизорот не ми го препознаваше...не знам што е проблемов
   
 2. Astraion

  Astraion Активен гик

  1,046
  1,382
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Ништо тогаш. Ова е само за Коди, така да маусот ќе ти брка работа. :)
   
 3. xristijanGTI

  xristijanGTI Wax on, wax off

  82
  62
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Уште да работеа и се ќе беше супер
   
  На Astraion му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели