1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мобилари во Македонија - искуства и мислења

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од NERD., 12 Февруари 2015.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  468
  385
  9 Јули 2018
  Машко
  Што се случува со цените на Ајфон 11ките по мобиларите почнаја по 45к за 64гб да ги продаваат?
   
 2. turbiny

  turbiny
  Gaining Experience

  185
  89
  20 Декември 2016
  Машко
  Од ледиком купен ајфон хѕ макс неотпакуван со официјална гаранција, а тие од излог се репарирани во кина или преку некоја компанија ќерка на епл 6с таков имаше проблем сензорот за екран (после месец) прашаа да го поправат тој или да си земам друг(го поправив)


  N56 via jailbroken Monarch
   
 3. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,667
  10,932
  23 oктомври 2012
  Машко
  Ништо не разбрав.
   
  На biroto, goranzoran, Necromancer и уште 6 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...