1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која Denuvo игра чекате да биде кракната?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Rikimaru, 10 Август 2016.

 1. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,123
  805
  1 Јуни 2016
  Нема денуво и ја нема уште никаде.
   
 2. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,582
  1,692
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Ја симнувам кракната Deluxe Edition, до 20% сум, не е ни 20 гига...

  Darksiders III - CODEX
  Darksiders III - Deluxe Edition GOG
   
 3. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Почнав нешо AC oddisay али не ми фати око, некако, за Том Брајдер па ич, ја немав играно DOOM 4 2016, и еве сеа ја играм, бре е*ати играта е*ати, многу сум испуштил.
   
  На Draynor и omegaRED им се допаѓа ова.
 4. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,123
  805
  1 Јуни 2016
  Еве ја и на замунда од CODEX сеа .. 100 мега разлика е.
   
 5. Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  838
  2,172
  12 oктомври 2014
  Машко
  FIFA 19-CPY
  Finally...
  Size : 47 GB

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  Avid, mviktors и на Draynor им се допаѓа ова.
 6. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,133
  7,036
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Абе дојди си онлајн 50 гига за офлајн е многу.
   
  На martin17 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  838
  2,172
  12 oктомври 2014
  Машко
  Ke ja тестирам прво дали ке ми прават ќејф механики,физики и слично.Ако ми напуни око ќе се придружам на фифа онлајн заедницата :)
   
 8. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,582
  1,692
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Кракната Just Cause 4...
   
  На ARMac, STEFF, pacerMK и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. pacerMK

  pacerMK
  Gaining Experience

  105
  156
  28 Декември 2015
  Машко
  Студент
  Ме изнасмеа да не пукниш...


  Испратено од фиксен.
   
 10. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,267
  2,618
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Не можам да земам заслуга за ова, прв го спомна @Gaston тука. Credit where credit's due.
   
  На Gaston му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,370
  2,442
  9 Февруари 2011
  Сеа ти мене ме изнасмеа :oh:
  Многу голема интелектуалност ми ќариш, ќе ти викам полиција, подморници.
   
 12. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,267
  2,618
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Подморници бе

  Sent from my S8+
   
 13. Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  838
  2,172
  12 oктомври 2014
  Машко
  Battlefield V-CPY
  Size : 47 GB


  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  На Avid, MasteR_#0, TATA_MATA и уште 3 други им се допаѓа ова.
 14. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,582
  1,692
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Battlefield V-CPY
  47.5 GB
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 15. IcePick

  IcePick
  Gaining Experience

  283
  240
  19 ноември 2013
  Машко
  Yakuza 0 - CPY
  [​IMG]
   
  На Zippo и Avid им се допаѓа ова.
 16. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,226
  13,113
  23 Јануари 2008
  Манга
  Геј минингот и геј мингот се полесни со 1080TI ...
   
  На -={K-O-R-U-N}=- му/ѝ се допаѓа ова.
 17. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,031
  3,174
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Resident Evil 2 remake? Незнам дал е на диново ама ке го плескам тоа.
   
 18. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  287
  316
  5 Јануари 2014
  Машко
  Resident.Evil.2-CODEX
  22.6GB
   
  Последна промена: 1 Февруари 2019
  На skullmonkey, windows8, Nightingale и уште 3 други им се допаѓа ова.
 19. windows8

  windows8
  On your way to fame

  748
  972
  12 Февруари 2012
  Машко
  Metro exodus.
  Denovive ja pocnav Metro 2033 me fati nostalgija, prv pat koga izleze igrata ja igrav na gt 9500 1gb ddr2 na 800x600 ultra low, sega koga ke ja pustam na 1440p ultra grafikata moze voda da i nostat poveketo denesni igri.
   
  MasteR_#0, skullmonkey, Nightingale и на уште 1 им се допаѓа ова.
 20. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  287
  316
  5 Јануари 2014
  Машко
  Ace.Combat.7.Skies.Unknown-CPY
   
  На omegaRED, Avid, highflyer и уште 3 други им се допаѓа ова.
 21. windows8

  windows8
  On your way to fame

  748
  972
  12 Февруари 2012
  Машко
  Има ли дојава за Metro exodus?
   
  Jovan2389, MasteR_#0, Nightingale и на уште 1 им се допаѓа ова.
 22. Avid

  Avid
  Guru

  4,069
  6,043
  21 Јануари 2009
  Има... се кува.
  До среда, четврток, можеби петок, најдоцна понеделник ќе ја има.
   
  На farkizz и MasteR_#0 им се допаѓа ова.
 23. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,415
  1,104
  2 Јануари 2012
  Машко
  RE2 има проблеми со SSE пак?
   
 24. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  336
  282
  29 oктомври 2009
  Фотограф
 25. Avid

  Avid
  Guru

  4,069
  6,043
  21 Јануари 2009
  Постои мала шанса да дојдат у пакет со Метро.
  Но, мала.
  Какви се тие проблеми со ССЕ пак? Мислиш некоја претходна резидент ивл имала проблеми?
  Немој да ми кажеш под проблем дека подразбираш стар процесор не може да ја тера пошо стариот проц нема поддршка за нова ССЕ?
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...