1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

(ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам...

Дискусија во форумот 'Електронски цигари' започната од Metuzalem, 13 Декември 2017.

 1. MikickoHC

  MikickoHC
  Practice makes perfect

  1,800
  1,359
  26 Февруари 2016
  Машко
  Дегустатор на Е-Течности
  Колега ако се уште ги имаш танковите јавими
  078 26 19 26
  Мики

  Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
   
 2. MikickoHC

  MikickoHC
  Practice makes perfect

  1,800
  1,359
  26 Февруари 2016
  Машко
  Дегустатор на Е-Течности
  Се продава SBody ДНА 250, 250W со 3х Sony vtc5 или без.

  Zeus X aтомизер

  И Eleaf ELLO Sub ohm atomizer[​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
   
 3. redfive

  redfive
  Intern

  1
  2
  4 oктомври 2019
  Машко
  skrr_s_mini_7.png
  Se prodava Joytech evic primo fit 2800 mh so dva (2) vaporesso mini skrr tank seuste pod garancija od UMBRELLA do avgust 2020 kupen 4800 den za 2500 koristen od septemvri 2019
  kontakt Boro 070 221824
  joyetech-evic-primo-fit-80w-tc-box-mod-2800mah-1000x1000.jpg
   
  На Sliderr и bicikle им се допаѓа ова.
 4. DareDevil

  DareDevil
  Gaining Experience

  256
  245
  25 Април 2011
  Купувам Dvarw, By-Ka 6 или 8, FeV 4.5 или FeV VS по можност YFTK, Coppervape или Ulton.

  Понуди во ПП.
  Ви благодарам!
   
 5. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  915
  735
  29 Март 2011
 6. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
  Дан имат некој батерии за продавање 18650 нови?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. nino.09mk

  nino.09mk
  Intern

  9
  12
  3 Август 2019
  Машко
  На XGeorge27 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
 9. ven0m

  ven0m
  Intern

  8
  13
  17 Декември 2018
  Машко
 10. ven0m

  ven0m
  Intern

  8
  13
  17 Декември 2018
  Машко
 11. MiGo18

  MiGo18
  Intern

  1
  0
  13 Мај 2019
  Некој да не продава MTL RTA? или греачи за Nautilus (0.7, 1.6 или 1.8)? Пишете во ПП, ве молам
   
 12. PanceB

  PanceB
  Intern

  6
  2
  31 oктомври 2018
  Машко
  Дали има некој што продава никотин ?
   
  На zdrnik му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
  Некој течности да продават?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 14. PanceB

  PanceB
  Intern

  6
  2
  31 oктомври 2018
  Машко
  Дали има некој за продавање вејп комплет со атомизер.
   
  На DinoJ му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Ilina_j

  Ilina_j
  Intern

  29
  14
  14 Април 2020
  Женско
  Имаш некој омилен бренд што бараш?
  И други карактеристики, како- фиксна батерија или не, грејач- колку оми, и.т.н??
   
 16. DinoJ

  DinoJ
  Intern

  14
  17
  4 Декември 2018
  Машко
  Imam jas eden eleaf istick power dizajn na drvo koristen pola godina am izgreban od normalno koristenje


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 17. PanceB

  PanceB
  Intern

  6
  2
  31 oктомври 2018
  Машко
  Паа, немам некоја посебна марка или као нешто сакам ама ги имам гледано Vaporesso Tarrot Baby и GEN некако ми се свиѓаат, ама може и некој други да понудате.
   
 18. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
  Dan prodavat nekoj saglam RTA DTL da nemat problemi so tecenje?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Ace Lud

  Ace Lud
  Practice makes perfect

  1,118
  1,987
  7 Април 2012
  Машко
 20. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
  Po moznost authentic da e


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 21. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
 22. anedelkovski

  anedelkovski
  Intern

  1
  0
  31 Јануари 2020
  Машко
  Да не продава некој RTA MTL 22mm?
   
 23. hazard_mkd

  hazard_mkd
  Gaining Experience

  99
  100
  16 Март 2011
  Машко
  Купувам мод 150-200W за 2x18650 батерии, со или без батерии. И некој RDTA.
   
 24. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  96
  84
  21 Мај 2019
  Машко
  Се продават

  [​IMG]
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 25. hazard_mkd

  hazard_mkd
  Gaining Experience

  99
  100
  16 Март 2011
  Машко
  Колку му бараш? Дај пиши ми порака, неможам да ти пишам јас. Иначе по муабетов од Охрид дан си?
   
Слични теми
 1. Astro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  917
 2. nvidia88
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  467
 3. TheMarshal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  241
 4. Enis-Phantom
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  641
Вчитување...

Сподели

Вчитување...