• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Anhoch во Штип

  • Ја почнал/а темата
  • #102

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
732
452
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Јас ќе објаснам... Радев ми е некако надежна личност во градот... Додека со друштво се пешачи покрај кеј на Брегалница... Он проаѓа трипати со трчање... Некаде тура му е окулу 10-20км во просек...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #104

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
732
452
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
АИРЛИЈА работа во Штип Анхоч...

нема некое live за тие што не се во близина???
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,490
10,636
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Оооооо ајде честито Анхоч Штиби-рибип-штип-штибири-бибири-бип! Аирлија нека е.
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,490
10,636
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Ја видовте ли плавката, нели ви реков. :D
Anhoch кралици. ;)
Pics? Preferable nude.....
Дај не пуштај вакви тизери, не ме терај сеа од Скопје да возам до Штип, оти ако решам да дојдам нема више да ја видите плавката.
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,490
10,636
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64

Rukfash

On your way to fame
24 јануари 2019
1,301
959
Неврленд
Pics? Preferable nude.....
Дај не пуштај вакви тизери, не ме терај сеа од Скопје да возам до Штип, оти ако решам да дојдам нема више да ја видите плавката.
Ај дој да те видам ако смееш, разбираш.
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,490
10,636
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64

Rukfash

On your way to fame
24 јануари 2019
1,301
959
Неврленд
  • Ја почнал/а темата
  • #116

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
732
452
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
дефинитивно сега имам откровение зашто се фарбат жените плави...
има нешто со психологија на машкиот пол...
некој фетиш необјаснив и слично...
дајте бре луѓе најдете си некоја плава за дружење, колку да ви "мине меракот"...
 

Rukfash

On your way to fame
24 јануари 2019
1,301
959
Неврленд
дефинитивно сега имам откровение зашто се фарбат жените плави...
има нешто со психологија на машкиот пол...
некој фетиш необјаснив и слично...
дајте бре луѓе најдете си некоја плава за дружење, колку да ви "мине меракот"...
Па нели е очигледно дека веќе си најдеме? Шо се сеа ти мешаш, да не си љубоморен? Ај па да не ти ја бапнеме и ја и @Astro по една! ;)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #118

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
732
452
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
може да бидам љубоморен кон маж со плавуша
како гладен чоек кон друга личност на друга маса во кафана...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,142
Мислења
839,331
Членови
29,054
Најнов член
Bojanco123
На врв Дно