• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

АМЦ во стечај !?

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,054
7,727
Скопје

ARMac

Орган
2 октомври 2010
6,901
8,119
Скопје
androgaming.com
ARMac's setup  
Processor & Cooler
R7 2700x
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE
Storage
Samsung 970 EVO NVMe
PSU
Corsair VX 450W
RAM
16GB Kingston HyperX Fury 3200
Video card
XFX Radeon RX 580 - 4GB
Case
Deepcool Steam Castle
Mouse
Bloody v7
Keyboard
Dell
Audio
E sea....
Monitor
Benq GW2480E IPS
OS
Windows 10 Pro
Не е тој.
Зошто пишува Reply as Elektrometal?
Скриншотот е фатен од самиот човек позади пејџот на Електрометал? Да се пофали колку јако враќа?
Тажно.
Незнам на твитер се појави.

И доста какаш сега, остај да се насмееме. Одговорот е ептен на место за такви бескичмењаци, па можда си направил тој што го пишал скриншот зошто знаел газдата ќе го избришел.
 

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,054
7,727
Скопје
Незнам на твитер се појави.

И доста какаш сега, остај да се насмееме. Одговорот е ептен на место за такви бескичмењаци, па можда си направил тој што го пишал скриншот зошто знаел газдата ќе го избришел.
Се согласувам, таман си е коментарот, таков заслужуваат.
Може паралелно и да се смееме за коментарот, и да тагуваме за овој што си го фатил скриншотот :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,618
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно