• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

скенер

  1. JasSum

    Проценка UMAX ASTRA 4700

    Одлично сочуван скенер, не многу користен и одамна стои, а веќе почна и да смета, па оди на продажба. Доаѓа со неговиот адаптер и УСБ кабел.
На врв Дно