Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mac mini

  1. Mac mini (2018)‎ 3.6GHZ,4C,I3,256GB SSD,32 GB 2667 MHz DDR4

    Mac mini (2018)‎ 3.6GHZ,4C,I3,256GB SSD,32 GB 2667 MHz DDR4

    Се продава Mac mini (2018) (Small Desktop Computer), погоден за канцелариско работење и истиот е користен за такви потреби. Перфектно сочуван, надограден со 32GB рам меморија, и гаранција до 04.12.2023 година. Повеќе податоци за конфигурацијата во прилог: Processor 4-Core 3.6GHz quad-core...
На врв Дно