• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

g skill

  1. KalEl

    Проценка 2 SO-DIMM мемории по 4 GB DDR4

    Ако може проценка за меморииве исто така ги менувам со моја доплата за една плочка од 8 GB или одат на продажба после проценката, све е во ред со нив, сакам да го надоградам лаптопот ама имам 2 слота кои се веќе пополнети, благодарам. Samsung M471A5143DB0-CPB 4 GB DDR4-2133 DDR4 SDRAM G...
На врв Дно