Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

finqup

  1. ContentBot

    FinqUp – .мк fintech стартап со Робин худ идеологија и големи амбиции [.мк стартап на месецот]

    FinqUp е новооформен македонски fintech стартап кој нуди менаџирање на инвестициско портфолио преку алгоритми за автоматско тргување обезбедени од страна на искусни трејдери кои имаат докажани резултати, а кои всушност корисникот ги одбира на маркетплејс понуден од стартапот. За да ја...
На врв Дно