• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

electricity cost

  1. Miki98

    Electricity Cost Shown

    Здрво Дали знае некој како се користи ова? Каде да најдам кога е ефтина а кога е скапа струјата?
На врв Дно