Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

disney+

  1. ContentBot

    Disney+ ова лето пристига во Македонија

    Одлични вести за сите љубители на супер хероите од Marvel и Star Wars филмовите ова лето Disney+ пристига во Македонија. Disney Plus најави големо проширување во 42 држави и 11 нови територии за летото 2022 година. Засега нема детали за точната дата за излегување, но ниту за висината на...
На врв Дно