Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

божидар божанов

  1. ContentBot

    Бугарскиот министер за е-Влада Божидар Божанов e рангиран како 40-ти на Stackoverflow

    Оваа недела по 254 дена без Влада, Бугарскиот парламент ја избра новата Влада на Бугарија. Она што е поинтересно е дека новоизбраниот министер за е-Влада – Божидар Божанов е 40-ти на листата на Stack Overflow и со ова е во 0.01% од корисниците на платформата. Bozho на Stack Overflow има 137...
На врв Дно