Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bluejays

  1. ContentBot

    Македонската е-спорт репрезентација во CS:GO е европски шампион, по втор пат!

    Во романската Oradea Arena, совладувајќи ја репрезентацијата на Украина со резултат од 2:1, македонската е-спорт репрезентација во CS:GO, BLUEJAYS, ја одбрани титулата Европски првак! Веќе познатиот тим составен од: Дамјан “kyxsan” Стоилковски Јане “aidKiT” Апостолоски Даниел “dan1” Глигоров...
На врв Дно