• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1062

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   M.Pix

   48 65 6c 69 6f 73 0a Од Прага
   • Мислења
    926
   • Реакции
    3,216
   • Поени од трофеи
    1,280
 • Вчитување…
На врв Дно