• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3439

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Excalibur

   Gaining Experience 41
   • Мислења
    672
   • Реакции
    373
   • Поени од трофеи
    195
  2. Ми се допаѓа

   borcep

   Practice makes perfect 40 Од Скопје
   • Мислења
    952
   • Реакции
    1,481
   • Поени од трофеи
    280
 • Вчитување…
На врв Дно