1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ZokSa
Последна активност:
19 oктомври 2019
Зачленет:
11 Јануари 2017
Мислења:
9
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
10
Роденден:
1 ноември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

ZokSa

Intern, 34

ZokSa последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2019