1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TE-EN
Последна активност:
6 Март 2018
Зачленет:
17 Февруари 2013
Мислења:
26
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јуни 1973 (Возраст: 46)
Веб-страна:
Локација:
Prilep
Занимање:
profesional car detailer

Сподели

TE-EN

Intern, Машко, 46, од Prilep

profesional car detailer 5 Февруари 2017

TE-EN последен пат беше виден (како):
6 Март 2018