1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Slavko
Последна активност:
13 Мај 2014
Зачленет:
13 Мај 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1978 (Возраст: 42)

Сподели

Slavko

Intern, Машко, 42

Slavko последен пат беше виден (како):
13 Мај 2014