1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shooter#1mk
Последна активност:
18 Јануари 2012
Зачленет:
19 Мај 2011
Мислења:
64
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10

Сподели

shooter#1mk

Intern

shooter#1mk последен пат беше виден (како):
18 Јануари 2012