• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Pumba

  1. P

    Sony Erricson Xperia X8

    Здраво дечки нова сум на форумот, ми требаат неколку информации од вас, доколку можете да ми помогнете! Имам Xperia X8 2.1 два месеци по ред фејсбукот не ми работи, ме логира, но на почетната страна не ми ги прикажува пријателите со слика,и објавите од групи нормално,најновата верзија е 1.8.4...
На врв Дно