1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mlekar1
Последна активност:
24 Април 2019
Зачленет:
30 oктомври 2013
Мислења:
7
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
20 Јануари 1989 (Возраст: 31)
Занимање:
Директор Дооел Џили Битола

Сподели

mlekar1

Intern, Машко, 31

mlekar1 последен пат беше виден (како):
24 Април 2019