1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mercury
Последна активност:
15 Декември 2011
Зачленет:
20 Јули 2011
Мислења:
39
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
10

Сподели

mercury

Intern

mercury последен пат беше виден (како):
15 Декември 2011