1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Loncero
Последна активност:
18 Јуни 2019
Зачленет:
10 Јануари 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
5 Јули 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Loncero

Intern, Машко, 39

Loncero последен пат беше виден (како):
18 Јуни 2019