1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
le buyer
Последна активност:
5 Април 2020
Зачленет:
20 Декември 2014
Мислења:
4
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
10 oктомври 1999 (Возраст: 20)

Сподели

le buyer

Intern, Машко, 20

le buyer последен пат беше виден (како):
5 Април 2020