1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
laziale
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 10:19
Зачленет:
8 Февруари 2016
Мислења:
11
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
13 Јули 1984 (Возраст: 35)

Сподели

laziale

Intern, Машко, 35

laziale последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 10:19