1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kraftwerk
Последна активност:
29 Април 2018
Зачленет:
28 Јануари 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели

Kraftwerk

Intern, Машко

Kraftwerk последен пат беше виден (како):
29 Април 2018