1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kozoloski
Последна активност:
2 Јули 2020 во 21:06
Зачленет:
16 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
24 Мај 1991 (Возраст: 29)

Сподели

Kozoloski

Intern, Машко, 29

Kozoloski последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 21:06