1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kaladziski
Последна активност:
14 Август 2018
Зачленет:
25 Февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
1 Април 1989 (Возраст: 31)

Сподели

kaladziski

Intern, Машко, 31

kaladziski последен пат беше виден (како):
14 Август 2018