1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ipowerboy93
Последна активност:
8 Февруари 2010
Зачленет:
21 Јуни 2009
Мислења:
42
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

ipowerboy93

Intern

ipowerboy93 последен пат беше виден (како):
8 Февруари 2010