• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од eonnet

 1. E

  LG G2 клуб на сопственици

  Се имaм прoбaнo сaмo немaм прoбaнo дaнгo стaвaм тoчниoт рoм кoј гo кoристи т-мoбиле вo мк мoжеби е прoблемoт вo baseband верзијaтa и пoрaди тoa ми требa тoчниoт рoм
 2. E

  LG G2 клуб на сопственици

  Fleshnav 2-3 ama imam maia so audioto odnosno kvalitetot na audioto e mnogu los koa razgovaram so drugi skoro nisto ne me razbiraat odnosno ima golemo izoblicuvanje i seckanje na zbukot
 3. E

  LG G2 клуб на сопственици

  Ne e problemot kako se vraka na stock tuku koj e tocniot rom za mk.... Zasto za evropa ima 30 romovi stock zavisno od zemjata se razlikuvaat vo samobedna bukva, mi treba screen shot od nekoj D802 telefon koj e kupen vo mk
 4. E

  LG G2 клуб на сопственици

  Jas imam D802 bel 16gb memorija, romot poveke pati go imam menjato i momentalno sum na Pardus HD rom sensation black 3.1 megutoa sakam da go vratam na stock, moze li nekoj da mi kaze koja verzija e stock eom za nasiot pazar zasto ili da mi postira slika od Software Information..
На врв Дно