1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dule_It
Последна активност:
15 Јануари 2011
Зачленет:
21 Јануари 2010
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Dule_It

Intern

Dule_It последен пат беше виден (како):
15 Јануари 2011