1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dildic
Последна активност:
10 ноември 2019 во 20:35
Зачленет:
1 Септември 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Роденден:
12 Јануари 1981 (Возраст: 38)

Сподели

dildic

Intern, 38

dildic последен пат беше виден (како):
10 ноември 2019 во 20:35