1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
chento
Последна активност:
9 Април 2020
Зачленет:
22 ноември 2008
Мислења:
11
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170
Роденден:
19 Декември 1971 (Возраст: 48)

Сподели

chento

Intern, 48

chento последен пат беше виден (како):
9 Април 2020