1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
btkabadajche
Последна активност:
14 Февруари 2020 во 19:35
Зачленет:
26 Април 2019
Мислења:
21
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Роденден:
6 Јули 1980 (Возраст: 39)

Сподели

btkabadajche

Intern, 39

btkabadajche последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2020 во 19:35