1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BONDEK
Последна активност:
1 Јули 2020 во 16:07
Зачленет:
4 Мај 2011
Мислења:
42
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
207
Роденден:
17 oктомври 1970 (Возраст: 49)

Сподели

BONDEK

Intern, 49

BONDEK последен пат беше виден (како):
1 Јули 2020 во 16:07